top of page

Політика конфіденційності

1. Кожен раз, коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності, будь ласка, ознайомтеся з політикою конфіденційності нашого сайту nove.ua.

2. Особисті дані, надані вами будуть оброблені та збережені компанією NOVE з наступними цілями:

• Розробка і використання договору

• Купівлі-продажу товарів, які ви придбали.

• Персоналізовані відповіді на ваші запити.

• Надання вам інформації про товар, продажах і оновлення на сайті.

• У разі, якщо ви надасте нам інформацію від імені третіх осіб, ви будете нести відповідальність за отримання їх згоди на використання цієї інформації з метою, описаних нижче.

3. Особиста інформація яку надає клієнт для оформлення замовлення, контактна форма, яка доступна на цьому сайті, а також інформація, отримана під час обслуговування клієнтів по електронній пошті, буде оброблена NOVE і використана виключно з метою вирішення питань.

4. NOVE несе відповідальність за надану інформацію, ми зобов'язуємося дотримуватися конфіденційності і збереження ваших особистих даних і гарантує вам можливість здійснювати доступ, виправлення, анулювання даної інформації по електронній пошті nove.coat.info@gmail.com. При необхідності, ми попросимо вас надати нам копію вашого посвідчення особи, паспорт або будь-який інший дійсний документ, що засвідчує особистість.

bottom of page