top of page

1

ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ

  • Використання тканин від кращих виробників

  • Постійне вивчення нових технологій пошиття і обробки

Наша компанія створена в 2009 році і до цього дня, головною метою залишається створення одягу, в якому ви будете почувати себе жіночно, комфортно і красиво одночасно.

 

У 2016 році був відкритий шоурум і невелике виробництво, де ми працюємо над новими колекціями і займаємося індивідуальним пошиттям одягу. На даний момент ми випускаємо свої колекції пальто два рази в рік, та один раз на рік полегшеню лінію з речами для сезона весна-літо.


Для закупівлі матеріалів і тканин, ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, частково купуємо тканини самостійно на складах і фабриках в Італії. Наші колекції ви можете знайти в нашому шоурумі в киеве, а також в інших магазинах і шоурумах по всій Україні, повний перелік наших партнерів ви можете знайти у розділі на сайті "партнери". І замовити он-лайн з доставкою по всьому світу.

При створенні нових моделей ми приділяємо величезну увагу сучасним тенденціям великих мегаполісів, постійно переосмислюючи класику, не забуваючи про гармонійність, комфорт і затишок, приділяючи увагу кожній дрібниці, чи то підкладка або фурнітура. Ми не створюємо закінчені ескізи на папері, ми творимо в процесі примірок, працюючи з тканиною і фактурою. Що нас відрізняє від інших - це індивідуального підхід до кожної зшитою нами моделі з урахуванням ваших побажань. Ми робимо те, що хотіли б носити самі.

NOVE це перш за все сім'я, тому приходячи до нас в шоурум ми хочемо щоб ви відчували себе як вдома, можна весело пограти з нашим французьким бульдогом Майло або просто випити кави поки вибираєте, що саме з нашого одягу вам до душі. Наша філософія полягає в комфорті, все повинно бути гармонійно, як всередині вас так і зовні, тому ми пропонуємо індивідуально підігнати будь-яку нашу модель по вашій фігурі.

Якщо це так само важливо для вас, то ми чекаємо на вас у себе в шоурумі)

В медіа

Cosmopolitan_logo.png
3c3c71bbf4075c371f00.png
Harper's_Bazaar_Logo.png
xJGh6cXvC69an86AdrLD98-320-80.png
ELLE_Magazine_Logo.png
тут-вся1-2.png
bottom of page