top of page
Якорь 1
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Ми відправляємо товари по всій Україні, за допомогою служби "Нова Пошта". Відправлення замовлення здійснюється протягом 2 - 3-х робочих днів. Можлива доставка кур'єром "Нова Пошта", за вказаною вами адресою.

Доставка платна згідно з тарифами служби "Нова Пошта".

Також можливий самовивіз з нашого шоу-руму NOVE за адресою бульвар Лесі Українки 5а з 10:00 до 19:00 по буднях, або за попередньою домовленістю в вихідних дні.

ДОСТАВКА ПО СВІТУ

Ми доставляємо замовлення по всьому світу. Доставка по світу здійснюється «Укрпоштою». Вартість розраховується на основі ваги і країни призначення за тарифами логістичної служби. Зверніть, будь ласка, увагу, що по прибуттю в країну призначення, міжнародні замовлення можуть обкладатися митами та податками митної служби країни призначення. Ці додаткові витрати несе одержувач, в свою чергу, ми не маємо ніякого контролю над такими витратами і не можемо передбачити, якими вони можуть бути. Також ми не несемо відповідальності за  затримки міжнарожних доставок. 

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

Обмін і повернення товару належної якості провадиться протягом 14 календарних днів з моменту отримання замовлення. Обмін і повернення товару здійснюється якщо вказаний товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики і оригінальна упаковка.
 

Зверніть увагу! Ми не приймаємо до повернення речі, які не відповідають нашим правилам повернення. Такі речі будуть відправлені назад покупцеві.

ПРОЦЕДУРА

По Києву обмін або повернення товару можливий за допомогою кур'єрської служби "Нова пошта" або ви можете самостійно привезти товар до нас в шоу-рум за адресою буль. Лесі Українки 5а, з понеділка по п'ятницю з 10 до 19 чаосв.

По Україні обмін або повернення товару можливий за допомогою послуг "Нова пошта". Обміняти або повернути товар ви можете протягом 14 днів з моменту покупки та при дотриманні всіх пунктів зазначених в розділі "обмін та повернення".

Якщо у вас залишилися якісь питання, будь ласка зв'яжіться з нами по пошті nove.coat.info@gmail.com або телефонуйте нам +38 095 877 89 88 або +38 093 223 32 43

bottom of page