top of page
Якорь 1
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ
 • Оформлення замовлення здійснюється після повної оплати.

 • Відправка замовлення здійснюється протягом 3-х робочих днів з моменту оплати замовлення. Час обробки і відправки замовлень може збільшитися у вихідний період або та під час сезонних розпродажів.

 • Доставка по Україні здійснюється компанією «Нова Пошта» протягом 1-3 днів з моменту оформлення відправки.

 • Доставка товару здійснюється за рахунок клієнта згідно з тарифами «Нової Пошти». При цьому відправник вказує повну вартість речей, що відправляються.

 • Після відправки замовлення клієнт отримує номер ТТН для відстеження своєї посилки.

Також можливий самовивіз з нашого шоу-руму NOVE за адресою бульвар Лесі Українки 5а з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 години.

ДОСТАВКА ПО СВІТУ

 

 • Міжнарожна доставка здійснюється компанією «Укрпоштою».  Вибір компанії-перевізника може бути змінений в індивідуальному порядку, після обговрення з замовником. Вартість розраховується на основі ваги і країни призначення за тарифами логістичної служби.

 • Зверніть увагу також, що через теперішню ситуацію в Україні міжнародні поштові сервіси можуть працювати з затримками.

 • Nove не несе відповідальності за будь-які додаткові податки та збори, пов'язані з розмитненням у вашій країні, а також за затримки поштових перевізників та затримки, пов'язані з митним регулюванням країн-адресатів. Перед оформленням міжнародної доставки, замовник має самостійно ознайомитись з правилами та положеннями щодо розмитнення товару у вашій країні.

 • Бренд Nove не здійснює доставку в такі краіни як росія та білорусь.

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

 

 1. Покупець має право повернути чи обміняти придбаний товар належної якості, якщо він не задовільнив його за кольором, фасоном, розміром або з інших причин. (ч. 1 ст. 9 закону України №1023 про захист прав споживачів)

 2. Обмін може здійснюватися на аналогічну річ іншого розміру за умови її наявності або на іншу річ в асортименті.

 3. Обмін товару здійснюється протягом 3-ьох робочих днів з моменту отримання і огляду поверненого товару за умови наявності в асортименті магазину товару на обмін.

 4. Покупець має право повернути річ за умови збереження її товарного вигляду (у тому ж стані, в якому річ йому надійшла, в оригінальній упаковці). 

 5. Покупець має право повернути придбану річ за умови, якщо річ: - не носилася; - не використовувалася для фото-чи відеосесій: - не піддавалася різного роду маніпуляціям (прання, підшивання, підрізання); - має на собі всі бірки та етикетки; - не має слідів носки, плям (зокрема, від дезодоранту та тонального крему), сторонніх запахів (зокрема, дезодоранту чи парфумів).

 6. Покупець має право повернути придбаний товар протягом 14 календарних днів з моменту доставки замовлення на відділення Нової Пошти

 7. Речі, виготовлені за індивідуальними мірками клієнта (зокрема, пошиті на його зріст) обміну та поверненню не підлягають. (ч. 5 ст. 13 закону україни №1023 про захист прав споживачів)

 8. Усі транспортні витрати, пов'язані з обміном чи поверненням товару, покриває покупець.

 9. Не вказуючи повну вартість товару при поверненні, покупець погоджуться отримати від Нової Пошти компенсацію в розмірі вказаної суми у випадку пошкодження чи загублення посилки.

 10. Продавець залишає за собою право відмовити покупцю у поверненні товару, якщо не виконаний один з пунктів даних умов.
   

ПРОЦЕДУРА
 • По Києву обмін або повернення товару можливий за допомогою кур'єрської служби "Нова пошта" або ви можете самостійно привезти товар до нас в шоу-рум за адресою буль. Лесі Українки 5а, з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 години.

 • По Україні обмін або повернення товару можливий за допомогою послуг "Нова пошта".

 • Якщо у вас залишилися якісь питання, будь ласка зв'яжіться з нами по пошті nove.coat.info@gmail.com або телефонуйте нам
  +38 095 877 89 88 або +38 093 223 32 43

bottom of page